Technické služby Čelákovice příspěvková organizace

Knihovna Čelákovice
Městský bazén Čelákovice

Správa hřbitova

Návod na pronájem hrobového místa ( místní hřbitov Čelákovice )

V případě zájmu o pronájem hrobového místa na místním hřbitově Čelákovice si lze vybrat z několika typů hrobů podle velikosti. Místí hřbitov dle aktuální nabídky umožňuje pronájem urnových hrobů, jednohrobů, dvojhrobů, hrobek a kolumbárií. Podle zákona č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví je stanoveno, že užíváni hrobového místa je možné pouze na základě smlouvy o nájmu hrobového místa uzavřené mezi provozovatelem pohřebiště Technické služby Čelákovice jako pronajímatelem a nájemcem. Smlouva o nájmu musí mít písemnou formu a musí obsahovat výši nájemného a výši úhrady za služby spojené s nájmem. Předlohu smlouvy o nájmu hrobového místa, jejíž znění stanovila Rada města, si můžete přečíst zde.

Návod na hlášení ukládání lidských pozůstatků a zpopelněných lidských ostatků na místním hřbitově Čelákovice

Nájemce hrobového místa je povinen vždy, v případě pohřbení, nebo uložení či vyjmutí urny z hrobového místa o tom informovat správce pohřebiště Technické služby Čelákovice.

Zde je k nahlédnutí řád veřejného pohřebiště.

Hřbitovní poplatky

Hřbitovní poplatky od 1. 1. 2020